دریافت*تحقیق تکنیک های آماده کردن گوشت و ماهی برای پختن*

تحقیق ,تکنیک های, آماده کردن, گوشت , ماهی, برای پختنتحقیق تکنیک های آماده کردن گوشت و ماهی برای پختن|40063568|cgf|
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق تکنیک های آماده کردن گوشت و ماهی برای پختن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه

بسیاری از ما به دنبال راهی برای خوش طعم کردن غذاهای خود هستیم. طعم خوش غذا علاوه بر اینکه محرکی برای اشتها است، می‌تواند برای افراد کم وزن، کم اشتها یا گاها بیمار نیز مفید باشد. با بکار بردن روش‌های ساده، اما کاربردی زیر می‌توان غذایی با طعم خوش و متفاوت را تجربه نمود. وشت یکی از مهمترین منابع پروتئین حیوانی محسوب می شود . غنی بودن گوشت از پروتئین های ارزشمند ، که حاوی اسیدهای آمینه ضروری برای بدن ( چون در بدن انسان ساخته نمی شود ) نظیر هیستیدین ، ایزولوسین، لوسین، متیونین، تریپتوفان و همچنین چربی ها که به عنوان یک منبع انرژی زا برای بدن محسوب شده و حاوی اسیدهای چرب نظیر اسد نیلولئیک، اسید لینولنیک و اسید آرشیدونیک می باشند و مواد معدنی نظیر فسفات‌ها و سلوفات‌ها و ویتامین‌ها بخصوص ویتامین‌های گروه B و هیدرات کربن ( گلیکوژن) ، نشان دهنده ارزش و اهمیت این فراورده مهم در تغذیه انسان است . البته با توجه به نظرات پزشکان ، گوشت قرمز به علت دارا بودن اسیدهای چرب اشباع و بالا بردن کلسترول خون در صورت مصرف زیاد می تواند عوارضی را برای انسان ایجاد کند بنابراین تعادل در مصرف آن توصیه می شود .

با توجه به آنچه که گفته شد آماده کردن انواع گوشت و ماهی نیز تاثیر بسزایی در علاقه مند نمودن و لذت بردن از این مواد موثر دارد و شامل تکنیک های مهمی است . در این تحقیق قصد داریم به تکنیک های آماده سازی گوشت و ماهی برای پخت بپردازیم.


مطالب دیگر:
📂تحقیق درباره روانشناسي در صنعت📂تحقیق درباره روانشناسی در ورزش📂تحقیق درباره روز ملى صنعت چاپ📂تحقیق درباره روش های حفاظت از سرمازدگی📂روش های رایج کشت قارچ صدفی در جهان📂تحقیق درباره روشهای تربیت دینی📂تحقیق درباره ریا و ریا کاری📂تحقیق درباره ريشه گياه📂تحقیق درباره زراعت غلات📂تحقیق درباره زن و سياست در قرآن📂تحقیق درباره زنان و اسلام 📂تحقیق درباره زنبوران عسل📂پاورپوینت درباره نمودار دوبعدی و سه بعدی در متلب📂تحقیق درباره زندگي نامه حضرت علي اكبر📂تحقیق درباره زندگی و آزاد آنسلم قدیس📂پاورپوینت درباره نقشه کلان تحریمها 📂تحقیق درباره زندگينامه امام باقر📂تحقیق درباره زندگينامه امام حسين (ع) 📂پاورپوینت درباره نقد سوئیت📂تحقیق درباره زندگینامه ژان پیاژه📂تحقیق درباره زيبايي شناسي از ديدگاه قرآن📂تحقیق درباره زيست شناسي سلولي و مولكولي📂تحقیق درباره ژاپن📂دانلود پاورپوینت درباره نرمال سازی📂تحقیق درباره ساخت ورقه‌ای چیست؟