دریافت*اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل نوشتن انشا دانش آموزان را در کلاس ابتدایی برطرف کنم*

اقدام پژوهی, چگونه ,توانستم, مشکل ,نوشتن ,انشا, دانش آموزاناقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل نوشتن انشا دانش آموزان را در کلاس ابتدایی برطرف کنم|40063569|cgf|
هم اکنون فایل با موضوع اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل نوشتن انشا دانش آموزان را در کلاس ابتدایی برطرف کنم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

چکیده :

ارائه موضوع های پیشنهادی از سوی دانش آموزان در کلاس انشا ذوق نوشتن را در دانش آموزان تقویت می کند. آرایه های ادبی باعث زیبایی نوشته شده و کاربرد آن قوه ی تخیل دانش آموز را فعال می سازد. تشویق دانش آموزان به مطالعه ی کتاب ضمن ترویج فرهنگ کتاب خوانی، مهارت آنها را در نوشتن افزایش داده و دانش آموز را در ارائه ی مطالب ارزشمند یاری می دهد. انشاء به معنی ایجاد کردن، پرورش دادن، ابداع و خلق کردن است.در اصطلاح ادبیات انشاء عبارت از نگارش جملات و عباراتی است که افکار نویسنده را به صورتی روشن و زیبا بیان کند که خواننده آنها را به سهولت بفهمد و برایش خوشایندو مطلوب باشد.کلاس درس انشا باید تمرین خوبی برای خوب نوشتن، خوب اندیشیدن و خوب سخن گفتن باشد. نوشتن انشا در کلاس، اعتماد به نفس، قدرت و تفکر و خلاقیت و استقلال را در دانش آموزان تقویت می کند.نوشتن داستان های کوتاه در زنگ انشا برای تقویت خلاقیت و قوه ی تخیل دانش آموزان مفید می باشد. با رعایت این موارد می توانیم در درس انشا شوق و علاقه ایجاد نمود و کلاس انشا را جذاب تر و متنوع تر نماییم.

مقدمه :

یکی از مهم ترین ویژگی های انسان، خلاقیت است. آدمها با استعدادهای درونی خود می توانند خلاق باشند. زمانی که این استعدادها و قدرت تفکر دانش آموزان پرورش می یابد و جهت دار می شوند، خلاقیت شکل می گیرد و یکی از ابعاد خلاقیت، خلاقیت در نوشتن است. متاسفانه درس انشاء در بعضی مدارس جدی گرفته نمی شود در حالی که انشا هم یعنی خلاقیت. یکی از دغدغه های مسئولان بحث خلاقیت است. به کارگیری مهارت های آموزگار خلاق در روند یادگیری فراگیرندگان قدم موثری است که می تواند در تدریس زبان و ادبیات فارسی تحول و دگرگونی ایجاد کند.

انشا تراوشات فکری نویسنده در مورد موضوعی خاص است حال این که این تراوشات چگونه و با چه فکر و بیانی روی کاغذ جاری می شود و به قوانین احتیاج دارد و در این موارد هر آموزگار ادبیاتی راهکار و روش تدریس به خصوصی دارد که طی سالیان تدریس خود هر کدام را ارزیابی می کند و بهترین روش را در کلاس به کار می گیرد.


مطالب دیگر:
پاورپوینت آماده: بررسی آثار ثبت شده کشور ایران در فهرست آثار ملیپاورپوینت آماده: بررسی انواع مدلهای مارکوفی صفپاورپوینت آماده: بررسی جامع LED - هاپاورپوینت آماده: بررسی مدیریت منابع انسانی و مدیریت در مزرعهپاورپوینت آماده: تعمیرات و نگهداری و بررسی انواع روشهای آنپاورپوینت آماده: سيستم کانبان - بررسی سيستم مبتنی بر کارتپاورپوینت آماده: کنترل موجوديپاورپوینت مدیریت پیشگیری از بحران رسانه ای توسط روابط عمومیپاورپوینت مدیریت پیکربندی نرم افزارپاورپوینت مدیریت تحول سازمانپاورپوینت مدیریت تحول و نظریه آشوبپاورپوینت آماده: - پاورپوینت آماده اجزای مهارتهای ده گانه زندگیپاورپوینت آماده: بررسی ابعاد مختلف مدیریت منابع انسانی - HRپاورپوینت آماده: بررسی استراتژی های مدیریتپاورپوینت آماده: بررسی اصول و اهمیت مبارزه با آفات گیاهی به وسیله حشراتپاورپوینت آماده: بررسی الگوریتم نقاط داخلی به همراه مثالپاورپوینت مدیریت تعارض در سازمانیپاوورپوینت مدیریت تعارض قدرت و سیاست هاپاورپوینت مدیریت تعارضپاورپوینت مدیریت تغییر و نوآوریپاورپوینت مدیریت تقاضا در صنایع خانگیپاورپوینت مدیریت توسعه فناوریدانلود مقاله بررسی رابطه میزان اضطراب و استرس بر ناباروری پاورپوینت آماده: بررسی الگوريتم های فرا ابتکاری جستجوی ممنوع - Tabu Searchپاورپوینت آماده: بررسی بانكداري الكترونيكي در ایران و جهان